رسالت پژوهشکده : تلاش جهت ساماندهی پژوهش های زیست فن آوری پزشکی در راستای اولویت کشور
  • پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
  • الخمیس ٥ ذی حجّه ١٤٣٩
  • Thursday, August 16, 2018
صفحه اصلی اخبار دوره‌های آموزشی تحلیل و گزارش علمی اطلاعات عمومی مراکز تحقیقاتی پیوندها درباره ما تماس با ما  
کد مطلب :   2571 تاریخ انتشار: 
شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵
- 16:45 تاریخ آخرین ویرایش :
  1395/09/06
بازدید:   41  
 
فعالان حوزه زیست‌فناوری تخفیفات ویژه دریافت می‌کنند
فعالان حوزه زیست‌فناوری تخفیفات ویژه دریافت می‌کنند
بر اساس تفاهم‌نامه بین ستاد توسعه زیست‌فناوری و شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فعالان حوزه زیست فناوری برای استفاده از امکانات و خدمات این شبکه تخفیفات مناسبی دریافت می‌کنند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرتضی مرادی، مدیر گروه نظارت و ارزیابی ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در خصوص جزییات این تفاهم‌نامه گفت: شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی مشوق‌هایی برای استفاده کنندگان از خدمات این شبکه در نظر گرفته است که ستاد زیست فناوری در این تفاهم‌نامه در کنار مشوق های مذکور، تسهیلات ویژه تری برای فعالان حوزه زیست فناوری در این شبکه در نظر گرفته است.
وی افزود: بر اساس این تفاهم‌نامه، محققین و پژوهشگران عرصه زیست فناوری که از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی استفاده می کنند، می توانند از تسهیلات و تخفیفات ویژه ای که ستاد هم در نظر گرفته است استفاده کنند تا انرژی و انگیزه بیشتری برای کارهای تحقیقاتی داشته باشند.
به گفته مرادی، شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی 15 درصد تخفیف به کاربران خدمات خود می دهد که ستاد نیز 40 درصد تخفیف در اختیار آنها قرار می دهد که جمعا یک تخفیف 55 درصدی به محققین و فعالان زیست فناوری که از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی بهره مند هستند ارائه می شود.
وی تصریح کرد: برای شروع این طرح، ستاد توسعه زیست فناوری مبلغ یک میلیارد ریال در نظر گرفته است که 250 میلیون ریال نیز شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی پرداخت می کند که بر این اساس مبلغی برای سال اول اجرای این طرح در نظر گرفته شده است که این مبلغ در سال های آتی افزایش خواهد یافت.
مدیر گروه نظارت و ارزیابی ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی در خصوص مدت زمان این تفاهم نامه، گفت: تفاهم نامه مذکور از آبان ماه سال جاری تا آبان سال آینده در نظر گرفته شده است و امکان تمدید آن نیز وجود دارد.

منبع : سایت ستاد توسعه زیست فناوری
نویسنده خبر : مدیر پورتال
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
کد امنیتی :
تولید مجدد